Cuda natury

Miejsce, gdzie możesz swobodnie porozmawiać na tematy dotyczące mikroświata, czy też Learvén. Pamiętaj tylko że Park Wolności nie równa się off-topowi.
Awatar użytkownika
Jihymed
Administrator
Posty: 26
Rejestracja: 13 sie 2017, 20:22

Cuda natury

Post autor: Jihymed » 26 sty 2018, 17:37

Szanowni obywatele Rzeszy Arcyksiążęcej Learven

Natura to piękne miejsce zawsze dobrze nam się kojarzące. Wszelkie puszcze, parki, lasy, morza, góry i jeziora to nasze dziedzictwo. Dlatego powinniśmy dbać o nie.

W związku z powyższym ogłaszam zbiór materiałów o cudach natury na terenie Rzeszy Arcyksiążęcej Learven oraz każdej z prowincji. Wynikiem prac będzie opis najpiękniejszych miejsc związanych z przyrodą na terenie Rzeszy Arcyksiążęcej Learven, a także opis terenu naturalnego naszego państwa (najwyższe góry, największe jeziora itp). Opisy nie powinny być obszerne, ale nie ograniczać się do 3 zdań. Powinny również posiadać zdjęcia, które obrazowałyby te miejsca.

Wyniki waszych prac należy publikować w tym wątku. Najlepsze prace zostaną sowicie nagrodzone.

Awatar użytkownika
Jihymed
Administrator
Posty: 26
Rejestracja: 13 sie 2017, 20:22

Jezioro Ergerloon

Post autor: Jihymed » 29 sty 2018, 23:26

Aby zapoczątkować opisy pięknych miejsc w Rzeszy Książęcej Learven, przedstawiam wam pierwszy obiekt. I zapewniam, że nie jedyny.
Jezioro Ergerloon
Największe i jednocześnie jedyne leżące w Calradii jezioro. Znajduje się ono w królestwie Rhodokow, gdzie od wschodu otoczone jest piękną puszczą. W miejscu, łąki oddzielają się od puszczy postawiony został zamek Ergerloon. Jezioro ma powierzchnie 560m² największą głębokość wynosi 23m. Jest miejscem w którym żyje wiele różnych gatunków ryb oraz ptaków.
Obrazek

Awatar użytkownika
Arcadio Norbert
Arcyksiążę I Rzeszy Książęcej Learvén
Posty: 37
Rejestracja: 13 sie 2017, 19:47

Re: Cuda natury

Post autor: Arcadio Norbert » 31 sty 2018, 22:27

Obrazek

Himélia

Himélia to najdłuższa rzeka na obszarze Terytorium Koronnego, mająca 325 km długości. Jej źródło zaczyna się na Górze Świętego Dawida, zaś ujście znajduje się w stolicy Rzeszy Learveńskiej, Arcyksiążęcym Mieście Learvén. Nad rzeką można znaleźć wiele gatunków ptactwa rzecznego oraz mnóstwo ryb. Górny bieg rzeki rzeki przechodzi przez Sewerycki Park Krajobrazowy.
(–) Arcyksiążę Arcadio Norbert, Namiestnik Terytorium Koronnego, Kasztelan Arcyksiążęcego Miasta Learvén oraz Miasta Nowego Triestu, Áurtnel Awetanii, Ártulionu, etc. etc.

Odpowiedz

Wróć do „Park Wolności”