Propozycja

Ferdynand Dugosz

Propozycja

Post autor: Ferdynand Dugosz » 29 sty 2018, 16:03

Jak pewnie wszyscy wiedzą, nie jestem tutejszym obywatelem, jednak chciałbym coś zaproponować.
Wielu pewnie już wie, że w Ardemii dość aktywnie zajmuje się kwestią astronomii i zauważyłem, że
w Learven (przepraszam, że nie ma "e" z kreseczką) pojawiły się jakiś czas temu informacje na ten
właśnie temat. Opis systemu zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie i szkoda, że jest tylko jeden. Dlatego
właśnie chciałbym zawiązać z tutejszym właścicielem Agencji Kosmicznej umowę o współpracy APK
i LAK. Będziemy razem prezentować mapy nieba (niekoniecznie w ten sam sposób) i planować w ewentualne
misje kosmiczne. Chętnie zawiążemy współpracę, więc co Pan Arcadio na to?

Awatar użytkownika
Arcadio Norbert
Arcyksiążę I Rzeszy Książęcej Learvén

Re: Propozycja

Post autor: Arcadio Norbert » 30 sty 2018, 19:34

Powiem krótko. Bardzo chętnie! Trzeba by było ponownie zająć się pisaniem opisów pobliskich układów, bo jeden opis raczej nie stworzy nam rzeczywistego katalogu.
(–) Arcyksiążę Arcadio Norbert, Namiestnik Terytorium Koronnego, Kasztelan Arcyksiążęcego Miasta Learvén oraz Miasta Nowego Triestu, Áurtnel Awetanii, Ártulionu, etc. etc.

Ferdynand Dugosz

Re: Propozycja

Post autor: Ferdynand Dugosz » 31 sty 2018, 16:27

Dzisiaj wystartowała pierwsza ardemska rakieta, która wyniesie na orbitę naszego satelitę. Wraz z jego umieszczeniem w przestrzeni kosmicznej otworzą się dla nas nowe drogi w kwestii obserwacji. Bez atmosfery będziemy mogli więcej dostrzec, co rozwinęłoby wiedzę o kosmosie po obu stronach. Prosiłbym, o prywatne rozmowy w kwestii, co miałaby obejmować współpraca i jak miałby wyglądać ewentualny dokument. Skoro obie strony wyraziły chęć współpracy, to liczę, że dojdziemy do porozumienia i razem będziemy mieli owocne wyniki.

Odpowiedz

Wróć do „Learveńska Agencja Kosmiczna (LAK)”